שיווק דיגיטלי מתקדם 360°

| מאת :

האינטרנט והדיגיטל בכלל הם עולם ומלואו, ובהתאם לכך שיווק דיגיטלי אפקטיבי באמת הוא כזה שמנצל את מלוא האפשרויות ומשתמש בכל הכלים האפשריים הקיימים – ובקיצור שיווק 360 מעלות. כדי לפעול ב-360 מעלות ביעילות מירבית, חברה לשיווק דיגיטלי חייבת להתמצא באופן מוחלט בכל רחבי העולם המרתק הזה: בגוגל, בסושיאל, PPC, יוטיוב, טאבולה ואאוטבריין, בלוגים, רימרקטינג ופלטפורמות נוספות. הצוות של לינקשייק מכסה באופן מושלם את כל תחומי הפעילות הנ"ל ומייצר סינרגיה מנצחת – שעובדת בשבילכם ב-360 מעלות, ובהצלחה מרשימה.

למה שיווק דיגיטלי לעסק שלכם חייב להתבצע ב-360°?

עסק שמבצע קידום אתרים אורגני מושקע וחכם ימשוך גולשים רבים – אבל מה קורה אם חלק גדול מקהל היעד שלו נמצא דווקא בפייסבוק ולא מבצע חיפושים רלוונטיים בגוגל? ועסק שיוצר סרטונים עם ערך אמיתי לאנשים רבים, אבל לא מתנהל נכון ביוטיוב – יפיק מקסימום תועלת מהתוכן? ובאופן דומה, לפעמים כדאי לבנות רשימת תפוצה בעזרת בלוג עשיר ואז להשתמש בניוזלטרים מדויקים, או לנצל את האופציה של רימרקטינג כדי לקדם לקוחות פוטנציאליים לאורך משפך המכירות, ובסופו של דבר השורה התחתונה פשוטה: רק חברה לשיווק דיגיטלי שיודעת לבצע את כל הפעולות שנכללות תחת ההגדרה של פרסום ושיווק דיגיטלי, ויודעת גם לשלב ביניהן באופן מושכל, מבטיחה מקסימום תועלת לכל עסק.

לינקשייק – שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים וגם גדולים, ותמיד במקסימום מחויבות

לינקשייק מקיימת את ההבטחה הנ"ל וממצה את הפוטנציאל של שיווק בדיגיטל ב-360°. קודם כל, אנחנו מציעים שירותי שיווק בדיגיטל כבר יותר מ-15 שנים, וכבר הובלנו מגוון רחב של אתרים לצמרת תוצאות החיפושים הרלוונטיים, כולל בתחומים הכי תחרותיים.

בנוסף לניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, הצוות שלנו מקפיד ללמוד ולהתעדכן באופן קבוע בכל החידושים והדגשים שלא מפסיקים להשתנות בגוגל, בפייסבוק, באינסטגרם ובשאר אפיקי הפעילות המתאימים. אנחנו מכירים מצוין את הרשתות החברתיות הבולטות, שולטים בכל הכלים שמסייעים לבצע פרסום ושיווק דיגיטלי יעיל (גוגל אנליטיקס, ה-Search Console של גוגל, Screaming Frog, SemRush, Majestic SEO, Similar Sites ועוד), מיומנים בתכנון קמפיינים ממומנים (פרסום בגוגל, בפייסבוק, ביוטיוב וכו') – ובהתאם מציעים את כל קשת השירותים של שיווק דיגיטלי ופרסום, מגוגל ועד לינקדאין, מאינסטגרם ועד אאוטבריין.

סיבה טובה נוספת לבחור בלינקשייק כחברת השיווק הדיגיטלי שלכם היא הגודל שלנו – מספיק גדולים כדי לספק מענה מקיף לצרכי השיווק בדיגיטל של עסקים גדולים, ולא יותר מדי גדולים כך שגם עסקים קטנים יקבלו מאיתנו שירות מעולה ולא ירגישו שהם הולכים לאיבוד. כשמוסיפים על כך את ההבנה המעמיקה לגבי מה זה שיווק דיגיטלי בעצם ואיך מייצרים אינטראקציות נכונות עם קהל היעד – התוצאות מגיעות תוך זמן קצר.

 

סוכנות שיווק דיגיטלי שעושה הכל

שיווק דיגיטלי על בסיס אסטרטגיה מדויקת

שפע האפשרויות ואפיקי הפעולה מחייב כל חברה לשיווק דיגיטלי שרוצה לייצר תוצאות טובות באמת לעבוד לפי אסטרטגיה מתוכננת היטב.

אסטרטגיית שיווק בדיגיטל נבנית על בסיס מחקר שוק, אפיון מדוקדק של הלקוחות הפוטנציאליים וההתנהלות שלהם במרחב הדיגיטלי, מחקר מילות מפתח, מחקר מתחרים ועוד נתונים שעוזרים לגבש תמונת מצב מדויק. כשאנחנו בונים אסטרטגיה שיווקית באינטרנט אנחנו לוקחים בחשבון גם את התקציב הנתון, ומוודאים שחלוקת המשאבים תהיה זו שתניב מקסימום תועלת גם בטווח המיידי וגם בטווח הארוך יותר (מרכיב חשוב במיוחד במסגרת שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים, שבאופן טבעי המשאבים שלהם מוגבלים).

התועלות של שיווק מתקדם בדיגיטל

סוכנות שיווק דיגיטלי שעובדת ב-360° כמו לינקשייק מספקת מגוון רחב של תועלות לכל סוגי העסקים, כאמור גם הגדולים וגם הקטנים.

דוגמאות להישגים אפשריים של שיווק דיגיטלי לעסק בגישה המתקדמת והמקיפה: שיפור יחס ההמרה (למשל של קמפיין פרסום בפייסבוק), הגדלת כמות הפניות (כולל במאות אחוזים), הפחתת העלות של גיוס לקוח חדש, העלאת מספר הגולשים שחוזרים לאתר אחרי שכבר היו בו (בזכות רימרקטינג), מיתוג חיובי יותר לעסק, חשיפה רחבה למוצרים חדשים או למבצעים ספציפיים, ועוד.

6 אפיקים מובילים שבהם פועלות חברות שיווק דיגיטלי:

כדי להבין טוב יותר מה זה שיווק דיגיטלי, ולמה חשוב לבצע אותו ב-360 מעלות, הנה רשימת האפיקים שבהם פועלות חברות שיווק דיגיטלי (כשכמובן לא בכל קמפיין נדרשת פעילות בכל אפיק, אבל כן חובה להעסיק מומחה שיווק דיגיטלי בכל תחום).

1. שיווק בדיגיטל באמצעות קידום אתרים אורגני

אחד האפיקים היעילים ביותר של שיווק דיגיטלי הוא קידום אתרים אורגני. SEO אמנם מחייב סבלנות עד שרואים תוצאות, אבל לאחר מכן המיקום הגבוה והמחמיא בחיפושים שונים בגוגל נשמר לטווח ארוך וממשיך להזרים לאתר של העסק עוד ועוד גולשים, כאשר לרוב מדובר בקהלים האיכותיים והממירים ביותר.

2. שיווק דיגיטלי באמצעות קידום ממומן בגוגל

אפיק מרכזי נוסף של שיווק ופרסום דיגיטלי הוא הקידום הממומן, כלומר תשלום עבור מודעות בגוגל. באפיק זה הדגש העיקרי הוא להיות חדים וממוקדים, גם במודעה וגם בדף הנחיתה (או בכל יעד שאליו מפנה המודעה). באמצעות שימוש באפיק פרסום זה, תוכלו להופיע בדף הראשון בגוגל באופן מיידי ולהתחיל להכניס תנועה לאתר, שכמובן תכניס גם לידים רלוונטיים.

 

פרסום ושיווק דיגיטלי באמצעות בלוג

 

3. שיווק בדיגיטל באמצעות ניהול בלוג

בלוג שמתעדכן באופן שוטף עם תכנים איכותיים הוא נכס דיגיטלי יקר ערך, ובפרט הוא תורם למיתוג עסק כמוביל בתחומו וככזה שמספק ערך אמיתי.

4. ניהול סושיאל (עמוד עסקי בפייסבוק / אינסטגרם וכו')

מומחה לשיווק דיגיטלי עם התמחות ספציפית בסושיאל עשוי לחולל פלאים עבור עסקים בשלל ענפים. האפשרות לאינטראקציות ישירות עם מתעניינים ועם לקוחות, והעובדה שאנשים רבים מבלים שעות רבות בפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, יוטיוב וכו', הופכות את הרשתות החברתיות למכרה זהב מבחינה שיווקית.

5. Content Marketing – שיווק באמצעות תוכן

אפיק מתאים מאוד עבור שיווק דיגיטלי לעסק שרוצה לפנות לקהלים חדשים. באמצעות פלטפורמות כמו אאוטבריין וטאבולה ניתן להעלות תוכן איכותי באתרים מובילים – גלובס, YNET, מאקו וכו'. התוכן משובץ לצד הכתבות של האתרים הנ"ל, תחת כותרת בסגנון "תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך" – ואם הוא כולל כותרת מושכת, תמונה מניעה לפעולה ונושא בעל ערך, יש סיכוי מצוין למשוך תשומת לב של קהל רחב.

 

מומחה שיווק דיגיטלי באמצעות תוכן

 

6. Online Reputation Management – ניהול מוניטין

ניהול מוניטין באינטרנט הוא עוד שירות מתקדם שמוצע במסגרת השיווק ב-360°. זהו שירות ממוקד מאוד שכולל ניטור שוטף של אזכורים לגבי מותג, אדם, עסק או מוצר, ותגובה מהירה לכל אזכור שלילי כדי לנטרל את הפגיעה האפשרית בתדמית.

360 מעלות – 100% הצלחות

רק סוכנות שיווק דיגיטלי שיודעת לפעול באופן אופטימלי בכל האפיקים הנ"ל מייצרת נוכחות מרשימה לעסק, ובעקבותיה הישגים משמחים. בלינקשייק תמצאו מומחה לשיווק דיגיטלי בכל אחד מהאפיקים הנ"ל, ובנוסף עבודת צוות שמייצרת את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

גם אתם יכולים ליהנות מהתוצאות של שיווק דיגיטלי 360°: לעקוף את המתחרים, להביא לידי ביטוי את כל החוזקות שלכם, לעקוף את המתחרים וליהנות מרווחים שלא מפסיקים לעלות – וכל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא את הפרטים שלכם כאן בטופס.

 

   

  אהבתם? שתפו את החברים!
  מדריך לשיווק שותפים בבוקינג
  החלפת קישורים של מקצוענים
  קייס סטאדי ברליץ

  חדשות עדכונים וכלים שימושיים