בניית אתר

היופי של אתר הוא בעיני המתבונן.
איכות האתר היא עניין למקצוענים.

אתר טוב הוא אתר שבנוי נכון גם ברמה הטכנית והתאמתו לגוגל, וגם בהתאמתו לביצוע היעד שלו (תדמית, מכירות, פרסום, הנגשת מידע…).

אנחנו בלינקשייק בנינו מאות אתרים מכל הסוגים והמינים. אתרי מידע, אתרי שרותים, אתרי מסחר, אתרי מכירות, אתרים קטנים בינוניים וגדולים.

אתרים פשוטים ומורכבים, אתרים למכירת כרטיסים והופעות, אתרים למכירת מוצרים, אתרים למכירת אופנה, אתרים לקביעת תורים ואתרים למתן והנגשת מידע.

אנחנו בלינקשייק בנינו אתרים במגוון שפות ותבניות, אתרים שעומדים בפני עצמם, אתרים שמחוברים למערכות CRM מערכות ERP ומערכות ליבה אחרות של עסקים.

אתר טוב הוא אתר שלפני כל דבר בנוי נכון טכנית.
בנוי נכון על מנת שגוגל יקדם אותו.
בנוי נכון על מנת שהגולש יפיק ממנו את התועלת שהגדרת עבורו. בנוי נכון על מנת להפוך ביקור של גולש, להמרה לחברה, מכירות, תועלת.

עלויות

עלות אתר משתנה מאוד בין אתר לאתר.
המחירים נעים בין כמה אלפי שקלים בודדים ועד עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים. ההבדלים נעוצים גם במבנה, גודל, תחכום ואבטחת האתר, וגם בעיצובו. ישנם אתרי תבנית זולים, ישנם אתרים שנדרשת עבודת עיצוב ופיתוח כוללת.
בכל מקרה, כדי לתת הערכת מחיר מדויקת נשרדת שיחה, פגישה, לעיתים אפיון.

עיצוב אתר

אתר יפה הוא גאווה של כל מי שיש לו אתר. אנחנו בלינקשייק דואגים שהאתר יהיה מתקדם טכנית וכמובן יעיל להמרת כניסה לאתר לפעולה ומכירה.

בשבילנו בלינקשייק עיצוב אתר הוא הרבה יותר מיופי. עיצוב אתר נכון ומקצועי מביא לידי ביטוי מרכיבים רבים שאינם קשורים במראה. כשחושבים על עיצוב אתר יש לקחת בחשבון את נוחות המשתמש. את האפשרות שמשתמש סביר באתר ימצא בו את כל מה שחשוב לו.

עיצוב אתר נכון לוקח בחשבון את מטרות האתר ובונה את האתר באופן שמבליט את אותם הדברים החשובים על מנת שימלא את משימותיו.

אתר תדמיתי יעוצב באופן שונה מאתר תוכן, ואתר מכירות יעוצב באופן שונה מאתר שרות. אתר חדשות יעוצב שונה מאתר תמונות ואתר שנועד לבצע הרשמה יעוצב שונה מאתר שנועד לתת מידע.

עיצוב אתרים מבחינת חוית הגלישה, הנגשת המידע והמוצרים, הוא מפתח להצלחת אתר כדי שיבצע את המשימות שלו כראוי.

גלריית אתרים

    __empty__

    לינקשייק – מספיק גדולים כדי לשרת אותך, מספיק קטנים כדי לדאוג לך.

    למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם