יועץ קידום אתרים

יועץ קידום אתרים SEO

  ניווט מהיר: הצג

  יועץ קידום אתרים – מתי ייעוץ קידום אתרים SEO יעזור לכם?

  אתר שלא מקודם הוא אתר שלא ממצה את הפוטנציאל שלו. יועץ מומחה לקידום אתרים מסייע לבעלי עסקים לוודא שהם מפיקים מקסימום תועלת מאתר האינטרנט של העסק ושהנוכחות האינטרנטית שלהם היא אכן הטובה ביותר האפשרית. מומלץ לפנות לייעוץ קידום אתרים לפני הקמת אתר אינטרנט חדש, בעיצומו של תהליך שלא מניב את התוצאות הרצויות ובמקרים נוספים שיפורטו בהמשך העמוד. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע לגבי מהות הייעוץ, הסבר מה כולל השירות ועל מה חשוב להקפיד כשמתנהלים מול יועץ קידום אתרים.

  היעוץ שלנו עולה מעט מאוד ביחס להוצאה שלך על פעילות דיגיטל. כדאי לך לבדוק את הפעילות שלך, לראש שקט.

  פונים ללינקשייק ומקבלים ייעוץ קידום אתרים מקצועי!

  • יש לנו מעל 14 שנות ניסיון בקידום אתרים – אנחנו נחשבים לאחת החברות הותיקות בתחום בישראל.
  • לאורך השנים, הענקנו ייעוץ SEO ללקוחות הגדלים במשק: משרד החוץ, סינמה סיטי, חברת רנו ועוד.
  • אנחנו מומחים בקידום אתרים בזירות התחרותיות ביותר.
  • שקיפות מלאה ומתן דו"חות מפורטים לכל אורך תהליך הייעוץ.
  • אופציה להשלמה לקידום אתרים בפועל במחיר מוזל לכל לקוח שהגיע לייעוץ.

  זקוקים לייעוץ קידום אתרים? השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם:

  מה ההבדל בין יועץ קידום אתרים לבין מקדם אתרים?

  יועץ לקידום אתרים הוא איש מקצוע שמספק תובנות והמלצות, הן כלליות והן ספציפיות עבור האתר שלכם. חשוב להדגיש כי הוא לא מבצע בפועל את הצעדים הדרושים לקידום האתר, אלא אם תבקשו ממנו לקחת את המושכות לידיים עד הסוף. מקדם אתרים לעומת זאת הוא מי שמבצע את כל הפעולות הטכניות שמרכיבות תהליך אופטימיזציה למנועי חיפוש (ובאנגלית: Search Engine Optimization, ובראשי תיבות SEO) – העלאת תכנים לאתר, טיפול בבעיות טכניות, בניית קישורים לאתר ועוד.

  ההוצאה השנתית שלך על פעילות פרסום ודיגיטל היא עשרות או מאות אלפי שקלים. הייעוץ שלנו עולה מעט מאוד. כדאי לך לבקש מאיתנו לבדוק את הפעילות שלך, לראש שקט.

  החלטתם להיעזר במקדם אתרים? כך תבחרו את המומחה המתאים:

  באילו מקרים ייעוץ קידום אתרים הוא שירות מועיל ואפילו הכרחי?

  ייעוץ לקידום אתרים הוא שירות בעל ערך רב לכל מי שרוצה להפיק מקסימום תועלת מהאתר. כלומר, משיכת גולשים רבים אל האתר ובפרט כאלה שיש סיכוי טוב שיהפכו ללקוחות. כמו כן, במידה ואתם כבר עושים קידום אתרים אורגני לאתר האינטרנט של העסק שלכם ואינכם רואים את התוצאות הרצויות, היוועצות ביועץ חיצוני עשויה לסייע לכם להבין האם יש צורך בהחלפת חברת קידום האתרים שלכם או שאולי יש צורך בסבלנות והחברה שמספקת לכם את השירות עושה עבודה טובה ונכונה.

  יועץ קידום אתרים SEO

  המצבים שבהם השירות של יועץ לקידום אתרים חיוני במיוחד הם:

  ייעוץ קידום אתרים לקראת בניית אתר חדש

  קידום אתרים בגוגל מתבצע באופן אופטימלי כשהוא נשען על יסודות נכונים. בהתאם לכך, חשוב מאוד לוודא שכל אתר חדש נבנה נכון, כשהוא מותאם לדרישות העדכניות של מנועי החיפוש ומאפשר בהמשך הדרך לבצע תהליך SEO יעיל. עוד כדאי לדעת בהקשר זה שלא כל חברת בניית אתרים היא גם בעלת הבקיאות הנדרשת לגבי קידומם, וכשזה המצב ייעוץ מקצועי הוא קריטי.

  ייעוץ קידום אתרים כשבעל האתר מעוניין לקדם אותו בעצמו

  בתחומים שבהם התחרות לא קשה מדי, וכשמדובר בעסק קטן ואתר בסיסי יחסית, גם מי שלא יודע בדיוק מה זה SEO יכול לקדם בעצמו את האתר ולחסוך לא מעט כסף. ייעוץ SEO מספק את הבסיס לכך וכלים שיעזרו לבעל האתר להתנהל באופן עצמאי.

  היוועצות ביועץ קידום אתרים במקרה של קונפליקט מול חברת קידום אתרים

  סיטואציה רגישה מאוד. לפעמים בעל אתר פונה לחברת קידום, מתחיל לעבוד איתה והתוצאות הן לא אלו שהוא ציפה להן. אם בנוסף לאכזבה ישנה תחושה שהחברה לא מתנהלת באופן המקצועי ביותר, פנייה אל יועץ קידום אתרים מאפשרת לקבל חוות דעת אובייקטיבית, מפורטת ומהימנה. עם חוות דעת מקצועית זו ניתן לפנות אל חברת הקידום ולדרוש ממנה לשפר את התנהלותה או אפילו להתיר את החוזה.

  יואב לוי מסביר איך עושים אופטימיזציה לקידום האתר בגוגל:

  ייעוץ לקידום אתרים לפיתרון בעיות נקודתיות

  לפעמים תקלות נקודתיות או כשלים ספציפיים מונעים מהאתר להגיע לדירוג גבוה באמת. מומחה קידום אתרים יאתר את הבעיה וימליץ על הדרכים היעילות ביותר לפתור אותה.

  ייעוץ קידום אתרים לאחר קבלת עונש מגוגל

  מצב מורכב שמחייב מומחיות של ממש כדי להיחלץ מהצרה. במצבים מסוג זה, אנחנו ממליצים בחום להיעזר בשירותיו של מומחה קידום אתרים ולא לנסות לפתור את הבעיה לבד. אם האתר שלכם כבר נענש, כדאי שתעשו את הפעולות לפי הספר ולא תאלתרו על דעת עצמכם.

  ייעוץ קידום אתרים SEO

  המתכונת שבה ניתנים שירותי ייעוץ SEO

  בחלק מהמקרים, יועץ SEO מספק שירות מקיף וכשזה המצב – התשלום הוא על התהליך, כלומר סכום גלובלי. במקרים אחרים, התשלום הוא עבור כל שעת ייעוץ – בהתאם לצרכים הספציפיים של בעל האתר ולמטרות שעבורן הוא מעוניין בשירות.

  בכל מקרה, חשוב להגדיר מראש את גבולות הייעוץ, על-מנת שלא ייווצר מצב שבו יש פערים בציפיות. בפרט, חשוב לזכור שמדובר על ייעוץ קידום אתרים ולא על ביצוע בפועל. במידת הצורך, יועץ SEO יכול להמליץ על אנשי מקצוע שיבצעו את הקידום בפועל או לקחת את זה על עצמו, אבל כמובן שהלקוח לא מחויב לקבל את ההמלצה אלא יכול לבחור בכל חברה שירצה (או כאמור לקדם בעצמו את האתר).

  הנושאים שלגביהם ניתן ייעוץ לקידום אתרים

  יועץ קידום אתרים עובר על האתר ביסודיות (אם הוא כבר קיים, כמובן), מאתר את כל הקישורים שכבר מפניו אליו ובנוסף אוסף מידע חיוני לגבי העסק ולגבי מטרות האתר: מיהו קהל היעד שלו, אילו אינטראקציות עם העסק ניתן לבצע דרך האתר, מהן החוזקות של העסק, מה מעניין את הגולשים בהקשר של השירותים והמוצרים המוצעים ע"י העסק ובתחום הפעילות באופן כללי, ועוד. כמובן שייעוץ SEO מקצועי יכלול גם מחקר מתחרים מקיף על מנת לראות מה הם עושים נכון ובעל העסק שפנה לקבלת הייעוץ לא.

  על בסיס המידע הנ"ל ניתן לבחון למשל האם האתר מקודם עבור המילים הנכונות. בלא מעט מקרים, תהליך הקידום מזניק את האתר לצמרת תוצאות חיפושים שכלל לא רלוונטיים מבחינתו – גם כי מעט גולשים מבצעים אותם וגם כי הגולשים שכן מחפשים את אותן מילות מפתח כלל לא זקוקים למוצרים של העסק. עוד דוגמה לבדיקה חיונית במסגרת הייעוץ היא של התכנים באתר – בין השאר יאותרו כפילויות ודפים דלים, תינתן תשומת לב לניווט וגם לחוויית המשתמש באופן כללי, כולל שימוש מושכל בווידאו, תמונות ועוד אמצעים להבטחת רושם חיובי במיוחד אצל כל מי שמגיע לאתר.

  בנוסף, מתבצעות בדיקות טכניות. על בסיס זה ניתנות המלצות לטובת שיפור זמני הטעינה של הדפים השונים באתר, ובפרט במובייל, המלצות עבור טיפול בעמודי שגיאה 404, איחוד תכנים, עדכון קובץ מפת האתר (Sitemap.xml), אינדוקס מיטבי ועוד.

  ייעוץ לקידום אתרים כולל גם תובנות לגבי פרופיל הקישורים הקיים וזה הרצוי. בין השאר, ניתנות הנחיות לגבי האתרים שמהם אפשר וכדאי להוציא קישורים לאתר, התכנים שבתוכם נכון לשתול את הלינק וגם הטקסטים שעליהם יופיע הקישור (האנקורים בשפת המקדמים). כל הניתוחים, התובנות וההמלצות מהווים בסיס מצוין לתהליך SEO אפקטיבי ולמקסימום תועלת מהאתר, גם אם המצב הנוכחי שלו בעייתי מאוד.

  עלויות שירות ייעוץ קידום האתרים שלנו:

  • דו"ח איכות אתר ועבודת קידום אורגני: 1,250 ₪.
  • דו"ח איכות ניהול קמפיינים בגוגל: 1,250 ₪ + 5% מתקציב המדיה השנתי. (כולל שעת פגישה להבהרות על הדוח).
  • פגישת ייעוץ אישית : 1,250 ₪ (לפגישה של עד שעה וחצי).

  זקוקים לייעוץ קידום אתרים? השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם:

  Sample Code

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר.