פרסום ושיווק בפייסבוק – חשיפה ומיתוג

רוצה לבדוק את עצמך ? מתי נכנסת לפייסבוק בפעם האחרונה? זה כנראה היה היום, זה כנראה היה בשעה האחרונה, כי … כך עושים מיליונים בישראל וכשני מיליארד גולשים בעולם.

להיות פעיל בפייסבוק זה לשמור על קשר עם הלקוחות שלך ולהגיע ללקוחות חדשים. את זה אפשר לעשות בשני אופנים: ניהול עמוד פייסבוק, (או ניהול דף עסקי בפייסבוק), ופרסום ממומן בפייסבוק.

אגב, העובדה שכולם בפייסבוק רק הופכת את העניין ליותר מאתגר ויותר מורכב, מכיוון שהתחרות גבוהה וצריך להתבלט – זו עבודה למקצוענים.

הפרסום הממומן בפייסבוק במגמת עליה

בשנת 2014, מחזור ההכנסות של הפרסום בפייסבוק עמד על 12 מיליארד דולר. בשנת 2016 עמד מחזור ההכנסות מפרסום ממומן בפייסבוק על 27.6 מיליארד דולר. העלייה התלולה הזו בהכנסות משיווק בפייסבוק משקפת את העובדה שיותר עסקים ויותר תקציבים מוזרמים לכיוון זה.

המשמעות היא שזירת הקידום הממומן בפייסבוק הופכת יותר צפופה ולכן פעילות הפרסום בפייסבוק מחייבת שני דברים: האחד, להיות משמעותי, השני, לעשות את זה באופן מקצועי עם חברה שיודעת מה היא עושה – כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

פרסום ממומן בפייסבוק

שיווק בפייסבוק לעסקים

 פרסום ממומן בפייסבוק עם המומחים של לינקשייק!

  • רוצה לייצר יותר לידים? להגביר מכירות באתר? לקדם אפליקציות? להגיע ללקוחות חדשים? אנחנו נתאים את מטרת הקמפיין הממומן שלך בפייסבוק למדדי ההצלחה החשובים לכם.
  • קהל היעד: פילוח כלל האוכלוסייה לקהל הרלוונטי ביותר, במטרה לייצר תוצאות איכותיות תוך הוזלת עלויות. אנחנו ננתח את האוכלוסייה לפי דמוגרפיה, מיקום, תחומי עניין ופרמטרים נוספים שניתן להגדיר באופן מובהק בפייסבוק, כמו גם אופי התנהגות ברשת החברתית.
  • קריאייטיב: לאחר שאנו מכירים את המוצר ולומדים את האוכלוסיה – נייצר מגוון סוגי מודעות המשולבים בטקסטים התואמים לקהל היעד. אנו מייצרים מספר מודעות ומבצעים בדיקות השוואה, ובאופן הזה מגיעים לאופי המודעה בעלת התוצאה החיובית ביותר. המטרה שלנו היא להעביר את המסר הנכון, לקהל הנכון ובזמן הנכון.
  • אופטימיציה, אופטימיזציה, אופטימיזציה! לינקשייק היא קודם כל חברת פרסום דיגיטילית, שיודעת לפעול נכון ובהתאמה להגדרות של יעדים ותוצאות. כל קמפיין של לינקשייק זוכה למעקב יומיומי שכולל עיבוד שוטף של הנתונים ועבודה רציפה על שיפור אופן הפרסום. הידע והיכולת להפיק נתונים ולעבד תוצאות באופן מקצועי מהווים נקודות מפתח להצלחת הקמפיין שלך. זה המקום בו המקצוענות של לינקשייק באה לידי ביטוי.

לינקשייק – מספיק גדולים כדי לשרת אותך, מספיק קטנים כדי לדאוג לך.

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם