לינקשייק – מספיק גדולים כדי לשרת אותך, מספיק קטנים כדי לדאוג לך.

על החברה

15 שנות ניסיון. מאות אתרים שבנינו. מאות לקוחות ששhרתנו.
עשרות אלפי קמפיינים שביצענו. צוות ותיק ומקצועי. מחקר ושיפור מתמיד.

זה אנחנו!

יואב לוי
בעל החברה, יואב לוי, יליד 1960, שימש בעברו במגוון תפקידי מפתח בכירים בעולמות השיווק, פרסום ומכירות. סמנכ"ל וממקימי AIG בישראל, סמנכ'ל וממייסדי פעילות סיטיבנק בישראל, סמנכ"ל אל על, מנכ'ל אגד תיור ונופש, משנה למנכ'ל טמבור ותפקידים נוספים בעולמות המכירות והפרסום.

אורי שחם, מנהל מחלקת קידום אתרים בלינקשייק.
אורי צמח בחברה כסטאז'ר, למד והתקדם לעמדת מפתח בכירה בחברה. לאורי יש 5 שנות ניסיון בקידום אתרים ופרסום ממומן בגוגל והוא נחשב לאחד מהמומחים הבולטים בארץ לאופטימיזציה Off-Site והחלפת קישורים (מספיק שתסתכלו על המדריך שכתב בנושא כדי להבין). במהלך שנות עבודתו בחברה, קידום מאות אתרים בארץ ובעולם למקומות הראשונים בגוגל, בנה וניהל אלפי קמפיינים ושיפר את יחסי ההמרה באינספור אתרים.

אודות

  • לינקשייק הינה מהחברות הוותיקות (פועלת כ-15 שנים) והמקצועיות בענף הדיגיטל בישראל. החברה מספקת את כל קשת השירותים, החל מבניית אתרים, קידום אתרים, פרסום ממומן בגוגל, ניהול רשתות חברתיות, פרסום בפייסבוק, אינסטגרם, תוכן שיווקי ועוד. ללינקשייק עשרות לקוחות פעילים במגוון תחומים, תעשיה, קמעונאות, מסחר ושירותים, בישראל ומחוצה לה.
  • לינקשייק היא חברת פרסום דיגיטלי ותיקה, מקצועית, מוכרת ומוסמכת על ידי גוגל כ Google Partner ופועלת מן הסתם גם כסוכנות פרסום מנוסה ואיכותית של Facebook.
  • הניסיון הרב שצברנו ב-15 שנות פעילות החברה מציב אותנו בשורה הראשונה ברמה המקצועית, בידע, בותק ובאיכות העובדים שלנו.
  • כל לקוח וכל פרויקט בלינקשייק זוכים למלוא תשומת הלב בכל רמה, זמן ותהליך, הן על ידי בעלי החברה, מנכ"ל החברה, מנהל פרויקט ואיש הקשר ללקוח – בעבודת צוות מסונכרנת היטב אל מול משימות, יעדים ותוצאות.
  • לינקשייק מודדת את פעילותה בתוצאות והמרות. חשוב לנו לראות שפעילות באינטרנט מייצרת לידים ומכירות ולכן שפת העבודה שלנו היא "תנועה" ו"המרות".
  • אנחנו מעידים על עצמנו שאנחנו חברת בוטיק, מאוד איכותית ומקצועית שמבינה לעומק את הצד הטכני, תהליכי וצמוד לנתונים, של השגת תוצאות מפעילות באינטרנט.

לינקשייק קידום אתרים

כשבוחרים חברת פרסום וקידום דיגיטלית, צריך לקחת בחשבון שזירת האינטרנט צפופה ומורכבת, אין מקום לחובבים. הידע, הניסיון והמתודולוגיה – היא הגורם המכריע. לינקשייק קיימת ועובדת כבר למעלה מ-15 שנים בתחום הדיגיטל. אנחנו עובדים עם מספר רב של כלים דיגיטליים כדי להביא את המוצר שלך לחשיפה מקסימאלית, בזמן הקצר ביותר ובתקציב הכלכלי ביותר.

לינקשייק היא אחת החברות הותיקות בשוק הישראלי. הותק והניסיון בעבודה של שנים רבות וניהול עשרות אלפי מהלכי פרסום ומאות אתרים, הוא גורם מכריע בהצלחה שלך.

האינטרנט כיום עמוס במיליוני מסרים שיווקיים שקופצים מכל עבר. אנחנו בלינקשייק יודעים איך לקדם ולהבליט את האתר או המוצר שלך לקהל שלך. אנחנו ממוחים בעבודת דיגיטל מקצועית, קפדנית, מתודולוגית, מבוססת מחקר ואנליזות, וביצוע מדויק וחסר פשרות.

הפרסום המוצלח באינטרנט הוא תוצאה של עבודה מקצועית, מסודרת ומדויקת אשר משלבת עיבוד נתונים ואיתור קהלים באופן מקצועי. מידי חודש נכנסים עוד ועוד מפרסמים לאינטרנט. עוד פלטפומות פרסום נוצרות, עוד כלים משוכללים למדידה וקבלת החלטות עולים לאויר, עוד תקציבים מוזרמים לדיגיטל. 

זירת הפרסום באינטרנט הופכת צפופה מיום ליום. על מנת ליצור יתרון, יש צורך בכלים משוכללים, הרבה ניסיון ומקצועיות.

עיצוב אתרים בלינקשייק

מומחים לקידום אורגני

לקוחות

ב-15 שנות פעילותה לינקשייק שירתה מאות לקוחות, בנתה מאות אתרים ופרסמה וניהלה עשרות אלפי קמפיינים.

בין לקוחותינו ניתן למצוא משרדי ממשלה, חברות ציבוריות, חברות בינלאומיות הפועלות בישראל, חברות ישראליות הפועלות בעולם, חברות מסחר, חברות שירותים, חברות יצור, רופאים, מהנדסים, מעצבים, יועצים, יבואני בגדים, הנעלה, מוצרים לילדים, משחקים, תוכנות, חומרים לימוד, חברות רכב, חברות ביטוח, חברות תיירות, חברות בניה, מתווכים, עורכי דין, מפתחי אפליקציות, ריהוט, ועוד ועוד חברות בסדרי גודל, אופן פעילות, שווקים וסוגים שונים. מחברות ענק בינלאומיות ועד לקוחות פרטיים עם עסק של אדם אחד – אנחנו נותנים שירות לכולם באהבה גדולה ובמקצועיות רבה.

לינקשייק – חברה של אנשים.

בכל חברה וכל לקוח שלנו, אנו רואים את האדם. בעל החברה, יואב, היה שנים ארוכות בתפקידי שיווק (סמנכ"ל, משנה למנכ"ל ומנכ"ל) של AIG, סיטיבנק, אל על, טמבור, אגד תיור ונופש וחברות נוספות. מתוקף הניסיון שצבר, יואב מכיר היטב את הצד של הלקוח ואת חוית הלקוח.
העבודה שלנו היא מהלב ועם הלב, וכמובן עם הרבה ניסיון וכלים מקצועיים. אנחנו חברת בוטיק, מקצועית, ותיקה, אישית ואנושית, ולכן אימצנו לעצמינו את הסלוגן "מספיק גדולים כדי לשרת אותך, מספיק קטנים כדי לדאוג לך".

שירות קידום אתרים מקצועי