מה זה קידום אתרים? (רמז: לא SEO)

| מאת :

הכתבה הזו אולי תיראה מוזרה קצת, אבל תנו לי 2 דקות מהזמן שלכם – תעשו מצווה עם יהודי 🙂

מה זה באמת קידום אתרים SEO? האם SEO זה קידום אתרים? האם קידום אתרים זה להופיע גבוה יותר במנוע החיפוש גוגל?

כשאתם שוכרים חברת קידום אתרים, מה אתם מצפים שהחברה תעשה בשבילכם? – איזה שירות חברת קידום האתרים צריכה לספק כדי שאתם תהיו מרוצים? אם לאחר חצי שנה של שירות בחברת קידום, תמצאו את עצמכם מדורגים במקום הראשון לכל מילת מפתח שביקשתם, אתם בטח תהיו מרוצים, נכון?

אם עניתם כן, אתם לא יודעים מה זה קידום אתרים – או לפחות, אתם טועים כמו 99.9% מהעולם

תארו לכם שקיבלתם את כל הדירוגים לכל המילים שביקשתם – מילים תחרותיות, קשות, ומתאימות בצורה מדוייקת לנישה שלכם – מילות קנייה, מילות מפתח שכל מתחרה שלכם מזיל עליהם ריר בחלומות הכי ורודים שלו. זה עדיין לא קידום אתרים. אז שרפתי לכם בערך דקה מהזמן היקר שלכם להסביר לכם מה לא נקרא אצלנו קידום אתרים.

אובמה
רגע, מה?

עכשיו תנו לי עוד חצי דקה להוכיח לכם שזה לא קידום אתרים – נחזור לסיפור שבו קיבלתם דירוג מקום ראשון לכל המילים וכו'. אלפי מבקרים נוהרים אל האתר שלכם, ומבט מהיר בגוגל אנליטיקס מראה עלייה של מאות אחוזים בתנועה.
עכשיו, נגיד שאתם מסתכלים על הרווחים מהאתר, ואין שום עלייה ברווחים. האתר מת, יבש, כמדבר צחיח עם שיחים עגולים שנגררים ברוח על פני החול וחבורה של נשרים שעפים במעגל מעל פגר של חיה שתעתה במדבר ועושים קולות אופייניים של עופות דורסים מסרטי המערב הפרוע של פעם. מה תגידו? האם אתם מרוצים מחברת קידום האתרים שלכם? אה – פתאום לא כל כך מרוצים, נכון? מכאן, תוכלו להגיע למסקנה הבאה:

קידום אתרים אמיתי פירושו: יצירת או שיפור ההכנסות מאתר האינטרנט שלכם

אז איך בעצם כל העולם החליט שקידום אתרים זה פשוט SEO והעלאת הדירוגים בגוגל? פשוט: אחד הגורמים החשובים בהעלאת ההכנסות מהאתר היא הבאת תנועה ומבקרים לאתר. אחד המקורות הטובים והשופעים ביותר ליצירת תנועה לאתר היא SEO – פשוט כי רוב האנשים מחפשים את מה שהם צריכים בגוגל, או במנועים אחרים. אבל, זה בהחלט לא קידום אתרים.
חוץ משאר השיטות הידועות ליצירת תנועה לאתר, יש עוד מכלול גורמים שלם שמהווה ביחד שירות הראוי להיקרא "קידום אתרים".

וזה ההסבר המלא למה זה קידום אתרים:

 

בכל העדכונים האחרונים של גוגל אנחנו תמיד רואים שגוגל חושב על טובת הגולש ועל חווית המשתמש שהוא מקבל במנוע חיפוש. נכון להיום, ובטח עם עדכון ה-RANK BRAIN, גוגל בודק תמיד שהאתר המדורג שמקבל תנועה אורגנית באמת נותן ערך לגולש. אתר שלא נותן ערך לגולש, סביר שלא ישאר לאורך זמן במיקומים הגבוהים בגוגל.

אהבתם? שתפו את החברים!
אחסון אתרים Cloudways
פילוח שוק
קידום אורגני מול קידום ממומן בגוגל אדס

חדשות עדכונים וכלים שימושיים