אוטומציה שיווקית (Marketing Automation)

אוטומציה שיווקית (Marketing Automation)

כשכל הנקודות מתחברות לקו…

מכירים את זה שאתם עובדים על מספר מערכות שונות (מערכת ניהול אתר, מיילים, ניהול לקוחות, סמס ועוד) ושום דבר לא מסונכרן ביניהן? אוטומציה שיווקית זה הפתרון עבורכם!

מרקטינג אוטומיישן, אוטומציה שיווקית או איך שתרצו לקרוא לזה, מטרתה היא לעשות לכם סדר בעסק, בחיים, להגדיל מכירות, להיראות כמו חברה גדולה והכי חשוב – להפסיק לעשות עבודה ידנית רובוטית ומיותרת.

אנחנו בלינקשייק יודעים לתת מגוון פתרונות אוטומציה ללקוחותינו שכבר היום עושים להם את החיים קלים יותר בניהול העסק ומונעים מהם לבזבז שעות עבודה על דברים לא חשובים.

הלקוחות שלנו מעידים על חיסכון של עשרות שעות עבודה בחודש  באמצעות תהליכים אוטומטים שביצענו עבורם, שיפור אחוזי הסגירה מול לידים, שיפור מסע הלקוח עליה בתפיסת רמת השירות והמקצועיות וזו רק ההתחלה.

אוטומציה שיווקית

למה אוטומיישן

אז למי אוטומציה שיווקית מתאימה?

תהליכים אוטומטיים מתאימים לעסקים קטנים, בינוניים ולחברות גדולות. אם יש לכם CRM וגם אם לא. באמצעות תהליכים אוטומטיים אתם יכולים לתת ללקוח שלכם שירות טוב יותר, מענה מהיר, רציפות בקשר והתקשורת עם הלקוח. אתם יכולים לייצר אצל הלקוח שלכם את הרושם של חברה מסודרת ומתקדמת גם באופן התקשורת איתו וגם בטיפול בו.
אתם יכולים לעדכן לקוח על הטיפול בו, להודות לו על שיצר קשר, לבקש ולקבל משוב, להזכיר לו על פגישה קרובה, על מועד חידוש, על רכישת מוצר משלים/חלופי/דומה לזה שרכש כבר. אתם יכולים להיות בקשר עם הלקוח מבלי להשקיע בזה שעות עבודה אלא לתת למערכת שלכם לעבוד עבורכם.
עסקים קטנים ללא CRM יוכלו לתת ללקוח שלהם הרגשה של חברה גדולה מסודרת ומתקדמת. אוטומציה שיווקית מתאימה לכל עסק. עסקים גדולים עם CRM יוכלו לשדרג את יכולות המערכת.

אוטומציה שיווקית שאנחנו מבצעים יודעת לסנכרן את כל הפעילות הדיגיטלית שלך באתר ובפייסבוק, לנתב אותה נכון לתקשורת עם לקוח אם באמצעות פרסום ממוקד, פניות ב-SMS, דיוור ממוקד לקוח, תזכורות, הצעות רכישה חדשות, קביעת פגישות ותורים, וידוי על קבלת שרות ועוד.

במהלך השנים נתקלנו בלקוחות שלא ידעו איך לנהל את הלידים שלהם. כל ליד הגיע לכתובת מייל אחד(במקרה הטוב) ואז העבירו את הטיפול לאנשי מכירות או לעובדים במשרד ולא היה מעקב אחר הליד. לקוחות ששלחו הצעות מחיר ולא עשו פולואפ אחר הליד. לקוחות שהזינו ידנית למערכת הדיוור שלהם כל כתובת מייל שנרשמה לניוזלטר שלהם, שלחו מייל/התקשרו כדי לתזכר לקוחות על שירות שנקבע, שלחו מייל על כל מוצר/שירות חדש שלהם באתר. כל הדברים האלה יכול להיעשות בצורה אוטומטית ולחסוך שעות עבודה.

מרקטינג אוטומיישן – איך זה עובד?

אנו יודעים להתחבר לנכסים הדיגיטליים שלך (אתר, פייסבוק, לינקדאין, דפי נחיתה וכו …) ולמערכות עזר נוספות (CRM , שרותי אימייל, תכנת לידים , מערכת הצעות, מערכת ניהול מלאי ועוד …) ולגרום להם לדבר אחת עם השנייה, במטרה לתת לכם את המענה הכי טוב שיכול להיות.

 • ריכוז הלידים מכל מקורות התנועה לקובץ גוגל שיט אחד מסודר שמכיל גם את מקור הגעת הליד.
 • לשלוח לכל לקוח מייל עם הנחיות (קבועות ושתמיד חוזרות על עצמן) יום לפני ההגעה כולל תחזית מזג האוויר הצפויה לאותו יום.
 • גולש שנרשם לניוזלטר באתר יצטרף ישירות לרשימה הרלוונטית במערכת דיוור ובמקביל יפתח לקוח חדש במערכת CRM שלכם או רישום בקובץ גוגל שיט.
 • לידים שנכנסים מהאתר יכנסו למערכת CRM או קובץ גוגל שיט שבה תנהלו את כל הלידים או לחילופין לקובץ גוגל שיט.
 • כל שיחה שמגיעה לעסק שלכם תיכנס למערכת CRM או קובץ Google sheet עם הקלטה ותכנס לתיעוד עבור הלקוח הרלוונטי או כלקוח/משימה חדשה.
 • בניית צ'ט בוט שיודע לקחת את הפרטים החשובים מהליד, לבדוק מתי אתם פנויים לפגישה איתו, להחזיר לו לצ'ט את השעות הפנויות ולהזין את הכל בקובץ גוגל שיט או מערכת CRM שלכם
 • רכישת מוצר באתר שלכם שלא במלאי שלכם, תשלח אוטומטית תבנית מייל מוכנה מראש לספק שלכם עם כל הפרטים למשלוח.
 • שינוי סטאטוס של משימה במערכת CRM שלכם תיצור משימות קבועות לעובדים הרלוונטים על פי נהלי עבודה.
 • ניהול יומן פגישות בצורה אוטומטית בה כל לקוח שמגיע לקליניקה מקבל מייל/סמס תזכורת לפגישה שמתקיימת בקרוב.
 • גולש שרכש באתר שלכם יכנס למערכת CRM עם פרטים על המוצרים שקנה, תשלח לו הודעת SMS תודה על רכישתך. כאשר אתם תסמנו אותו כמשימה שהושלמה במערכת CRM הוא יקבל הודעה נוספת על כך שהמשלוח בדרך אליו ויומיים לאחר מכן הוא יקבל SMS שמבקש ממנו לתת חוות דעת, שאותה כמובן תקבלו ישירות למערכת CRM והכל אוטומטי.
 • וכמעט כל רעיון שלעולה לכם לראש…זה היופי באוטומציה

שימוש בזאפייר או אינטגרומט

למה לעשות שוב ושוב את אותה פעולה אם אפשר לעשות אותה אוטומטית?

זה מה שאנחנו מאמינים.

המרקטינג אוטומיישן זה תחום שהולך ותופס תאוצה בשנה האחרונה ואתם לא רוצים להישאר מאחור.

רוצים גם? צרו איתנו קשר >>

nreyhbd tuyunhhai

__empty__

רוצים לעשות את הדברים קלים יותר?


  לינקשייק – מספיק גדולים כדי לשרת אותך, מספיק קטנים כדי לדאוג לך.