שירותי שיווק דיגיטל לסטארטאפים

ecology

נקודת המוצא

לסטארט אפ ישנה תכונה בולטת אחת משמעותית בכל הקשור לשיווק. עצם היותו ככל הנראה רעיון חדש שאינו בנמצא עדיין, כלומר קהל היעד עדיין אינו מודע לקיומו והוא פשוט לא מחפש אותו עדיין. במקרה שכזה כל אסטרטגיית החדירה לשוק מבוססת על פעילות PUSH כלומר "לדחוף" לקהל היעד את המידע אודות המוצר החדש בתקווה שיבין את יתרונותיו ויהיה מעוניין להתנסות.

פרסום פעילות חדשנית ברשת היא הפעולה ההכרחית ביותר שהיה כפי שכבר ציינו קהל היעד עדיין אינו מודע לנו. הפרסום מתבצע בפלטפורמות אשר יזוהו כמקומות בהן קהל היעד שלנו שוהה באינטרנט. הפרסום משלב אלמנטים ויזואלים וטקסטואלים. הכל בכדי להבהיר לקהל היעד שלנו, שאנחנו רלוונטים עבורו ושאנחנו יכולים לשנות לו את החיים.

icons

icon3

קידום המותג במנועי חיפוש

אמנם פעילות SEO למוצר חדש שאין חיפושים מספיקים או שאין חיפושים כלל נשמע כבזבוז זמן וכסף. אך, באם מדובר על מוצר מהפכני אשר אנו צופים כי, יקומו לנו מתחרים במוקדם או במאוחר, או ששם המותג שלנו יהפוך להיות משמעותי ומחופש עלינו לפעול באסטרטגיית ההכנסות המקדימות ליום הדין.

כלומר לפעול בכל הכלים ובאופן חכם ויציב שעל מנת לתפוס את המקומות הראשונים באופן יציב בשלל מילות המפתח של המותג ושל השירות החדשני.

ניהול חיי המותג ברשתות החברתיות

פעילות חברתית למוצר חדשני היא הכרחית. זה המקום שלנו ליצור קשר ישיר עם קהלי היעד שלנו ולחנך אותם על השירותים החדשים ומוצרים החדשים שיש בשוק. פייסבוק ושאר הרשתות מאפשרות לנו לפרסם ולגייס קהל "מאזינים" ממוקד הנגזר מניתוחי קהלי היעד שביצענו מבעוד מועד.

marketing

analyse

להקשיב לרחש הציבור – ניטור 

כלי הניטור מאפשר לנו להקשיב ולנטר כל תנועה ולחישה ברשת האינטרנט בכל העולם. נוכל לזהות מתחרים חדשים, נוכל לזהות שיחות ודיבורים על השירותים שלנו שירותים של מתחרים ועוד ועוד.

התוצרים שיעלו בחכתינו יאפשרו לנו, להתערב בשיחות לטובתנו, להבין ולהתכונן לצעדים של מתחרים, לשפר את השירותים שלנו, ללמוד על מגמות כלליות בתחום ובכלל.

לידים – פשוט לדאוג למכירות

לידם פחות רלוונטים באופן כללי לסטארטאפים, אך באם מדובר על שירות חדשני שבא לשפר שירות קיים וידוע, ביכולתינו לייצר קצב קבוע ואיכותי של פניות נכנסות לתחום הבסיס ולנסות ולשכנע את הלקוחות להשתמש בשירות החדש.

icons4

face

ניהול מוניטין – ORM

במידה ונוצרה אווירה שלילית ברחבי הרשת על המוצר או השירות שלכם. באם אחד מבעליף, משקיעי עובדי החברה מייצר לנו שם רע, באם סקירות המוצר שלנו ברשת גרועות – כל זה פוגע באופן ישיר ביכולות שלנו לגדול ולממש את פוטנציאל הדיגיטל שלנו ובכלל.

לכן אנחנו יודעים להציע שירות מותתאם אישיתף, תלוי מקרה וסטטוס בו נוכל לסייע לשנות את הלך הרוח המורגש עם ביצוע חיפושים רלוונטים בגוגל של שם המותג או השירות או האדם.

action
שלח אלינו פניה מהירה

אין נציג זמין כרגע. אתה מוזמן להשאיר הודעה וניצור עמך קשר. תודה וסליחה :-)

הי, אשמח לעזור לך. אתה מתעניין בשירות ספציפי?

לחץ ENTER לשיחה