פרסום בפייסבוק

רוצה לבדוק את עצמך ? מתי נכנסת לפייסבוק בפעם האחרונה ? זה כנראה היה היום, זה כנראה היה בשעה האחרונה, כי … כך עושים מיליונים בישראל וכשני מיליארד גולשים בעולם.

להיות פעיל בפייסבוק זה לשמור על קשר עם הלקוחות שלך ולהגיע ללקוחות חדשים. את זה אפשר לעשות בשני אופנים, ניהול עמוד פייסבוק, (או ניהול דף עיסקי בפייסבוק ), ופרסום ממומן בפייסבוק.

אגב, העובדה שכולם בפייסבוק, רק הופכת את העניין ליותר מאתגר ויותר מורכב, עבודה למקצוענים. בשנת 2014 מחזור ההכנסות של הפרסום בפייסבוק עמד על 12 מיליארד דולר. בשנת 2016 עמד מחזור ההכנסות מפרסום בפייסבוק על 27.6 מיליארד דולר. העלייה התלולה הזו בהכנסות מפרסום בפייסבוק משקפת את העובדה שיותר עסקים ויותר תקציבים מוזרמים לפייסבוק. המשמעות היא שפייסבוק הופכת יותר צפופה ולכן פעילות הפרסום בפייסבוק מחייבת שני דברים, האחד, להיות משמעותי, השני, לעשות את זה באופן מקצועי עם חברה שיודעת מה היא עושה (לינקשייק כמובן).

פרסום ממומן בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק

  • רוצה לייצר יותר לידים ? להגביר מכירות באתר ? לקדם אפליקציות ? להגיע ללקוחות חדשים ? אנחנו נתאים את מטרת הקמפיין למדדי ההצלחה החשובים לכם.
  • קהל היעד : פילוח כלל האוכלוסיה לקהל הרלוונטי ביותר, במטרה לייצר תוצאות איכותיות תוך הוזלת עלויות. אנחנו ננתח את האוכלוסיה לפי דמוגרפיה, מיקום, תחומי עניין ופרמטרים נוספים שניתן להגדיר באופן מובהק בפייסבוק, כמו גם אופי התנהגות ברשת החברתית.
  • קריאטייב: לאחר שאנו מכירים את המוצר ולומדים את האוכלוסיה – נייצר מגוון סוגי מודעות המשולבים בטקסטים התואמים לקהל היעד. אנו מייצרים מספר מודעות ומבצעים בדיקות השוואה, ובאופן הזה מגיעים לאופי המודעה בעלת התוצאה החיובית ביותר. המטרה שלנו היא להעביר את המסר הנכון, לקהל הנכון ובזמן הנכון.
  • אופטימיציה, אופטימיזציה, אופטימיזציה ! לינקשייק היא קודם כל חברת פרסום בדיגיטל, שיודעת לפעול נכון ובהתאמה להגדרות של יעדים ותוצאות. כל קמפיין של לינקשייק זוכה למעקב יומיומי באשר לתוצאות והשגים, עיבוד הנתונים ועבודה רציפה על שיפור אופן הפרסום. הידע והיכולת להפיק נתונים ולעבד תוצאות באופן מקצועי הוא מפתח להצלחת הקמפיין שלך. זה המקום בו המקצוענות של לינקשייק באה לידי ביטוי.

לינקשייק – מספיק גדולים כדי לשרת אותך, מספיק קטנים כדי לדאוג לך.

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם