שירותי שיווק דיגיטל לתאגידים ומותגים

ferrari1

נקודת המוצא

לתאגידים ומותגים ישנם צרכים מיוחדים השונים בתכלית מאופן השיווק של עסקים קטנים או שירותים אחרים באינטרנט.

הצורך לשמור על ערכי המותג, היכולת להגיע לכל מקום, לשדר אמינות, לפרסם אגרסיבי אבל מעודן, לבצע מחקרים מעמיקים על התנהגות צרכנים, להפיק דו"חות על בסיס יומי ולשפר תוך כדי תנועה. אלו מקצת הצרכים אותם אנו יודעים לספק למותגים ותאגידים.

הבסיס לכל קמפיין ברשת אשר מעוניין להביא למודעות הצרכנים על מבצע, שירות או מוצר חדש הינו כלי הפרסום.

הפרסום למותגים מצריך התארגנות ופעילות רחבה הרבה יותר מהרגיל, גם התקציבים שלרוב גדולים יותר ומאפשרים לבצע מהלכים חותכי פלטפורמות ברמה גבוהה, מקנים לנו את היכולת לספק שירות אינטגרטיבי ולהציג תוצאות תוך זמן קצר במיוחד.

כמו כן, עבודה עם חומרים איכותיים, סרטונים, באנרים מעוצבים, גיבוי טלוויזיוני ופרזנטורים מעלים משמעותית את האינסנטיב של הגולש לייצר פניה ולסיים ברכישת השירות או המוצר.

icons

icon3

קידום המותג במנועי חיפוש

אחד מהססמנים של מותג נכון להיום הינו היותו מופיע בין התוצאות אם לא התוצאה הראשנה בגוגל סביב מילת המפתח העקרית של התחום. בדרך כלל המלחמה על מיקומים אלו אגרסיבית ועתירת משאבים. היכולות שלנו להשתמש בכלים המתקמים והמתוחכמים ביותר וכן הנסיון הרב שצברנו עם השנים מעמידים לרשותכם שירות עם תוצאות אורגניות בגוגל בטוחות.

ניהול חיי המותג ברשתות החברתיות

לחיות ברשת כמותג. זה לא מותרות. זה הכרחי. הצורך לתת מקום לקהל הלקוחות שלנו להתבטא, היכולת לתת מענה ולשדר בלחיצת כפתור מסר אחיד לכלל הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים הוא כלי עצום שיש להשתמש בו בתבונה וברגישות.

אנחנו מציעים לכם שירות איכותי וקריאיטיבי מקורי אשר יביא לפעילות המותג באופן האופטימאלי בהתאם לצרכי החברה.

שאלו את נציגינו על השירות.

marketing

analyse

להקשיב לרחש הציבור – ניטור 

מדברים על המותג, כועסים על השירות שלכם, מתכננים הפגנה או מקימים דף נגד המותג? המתחרים מפעילים קמפיינים מתחת לפני השטח והשוק פתאום מתחיל לדבר על מוצרים חדשים בתחום בעקבות כתבהות שהתפרסמו בחו"ל?

את כל אלו אנחנו יכולים לדעת ממש ברגע שזה קורה! כן, אנחנו מאפשרים לך, הלקוח לקבל באופן מיידי כל איזכור של השם של המותג, שמות הבעלים והמנהלים, שמות מתחרים ושמות ענפים ומוצרים בו ברגע שמדברים עליו ברשת.

יכולות אילו יחדדו את שיקול הדעת ויאפשרו לכם לתכנן ולבצע מהלכים מדוייקים הרבה יותר.

לידים – פשוט לדאוג למכירות

לידים – השירות הפשוט והאיכותי ביותר שקיים.

אתם פעילים ברשת, השקתם מוצר או מבצע חדש? אתם זקוקים ללקוחות חדשים ומהר, והרבה?

שירות הפרפורמנס שלנו יעמיד לרשותם לידים לפי כמות עליהם תשלמו רק לאחר בדיקתם. שירות זה אינו ניתן בכל תחום ותלוי ביכולות השותפים שלנו(למעלה מ 200 אתרים בישראל בלבד) לייצר תנועה ולידים איכותיים עבור השירות או המוצר הספציפי.

תשאלו את נציגנו על השירות הנ"ל.

icons4

face

ניהול מוניטין – ORM

לשפר את תדמית המותג ברשת. שירות זה מאפשר לכם "לנקות" או לדחוק תוצאות שלישיות ממנועי חיפוש. תוצאות שעלולות לגרום ללקוח שלא לסגור עסקה. כשאנחנו גדולים, ככה יש לנו יותר לקוחות וככה יש מקום יותר לטעויות. כולנו טועים. אבל מה קורה עם לקוח החליט לכעוס עלינו ולפרסם את זה בכל מקוםפ אפשרי? יש לנו פתרונות לכך. תשאלו את נציג המכירות שלנו.

action
שלח אלינו פניה מהירה

אין נציג זמין כרגע. אתה מוזמן להשאיר הודעה וניצור עמך קשר. תודה וסליחה :-)

הי, אשמח לעזור לך. אתה מתעניין בשירות ספציפי?

לחץ ENTER לשיחה