שירותי שיווק דיגיטל לעסקים 

group-cluster

נקודת המוצא

אנחנו מבינים את הצורך של עסק קטן בישראל לשמור על קצב פניות ולקוחות קבוע וגדל כל הזמן. אנחנו רואים בכך אתגר עצום שכן התחרות בישראל על אותם לקוחות עצומה. עלינו להציג תכנית ייחודית ויצירתית שמצליחה להבדיל ולבודד ולייצר ערך מוסף שלנו אל מול המתחרים.

פרסום שלך עסק קטן באינטרנט הוא הכלי המהיר והבטוח ביותר לגיוס לקוחות מהירים כאן ועכשיו. מכיוון שהתחרות גדולה, הפרמטר של מי החברה שמלווה אותם מקבל משמעות עצומה.  ככל שהמודעות יהיו איכותיות וממוקדות יותר, ככל שעמוד החיתה יהיה קריאיטיבי, מעודד פניה, קשור לתוכן המודעות ומותאם באופן אופטימאלי להתקנים השונים. כך נקבל ניקוד איכותי יותר ונקבל קמפיין אפקטיבי יותר עבורכם. הזירות המומוצלות לפעילות פרסום לעסקים קטנים הפונים ללקוחות קצה הינה בפייסבוק ובגוגל. פרסום לעסקים יכול לשלב גם את לינקדין.

icons

icon3

קידום המותג במנועי חיפוש

זה שם המשחק. כמו בנדל"ן ככל שיהיה לנו מיקום טוב יותר של האתר שלנו במנועי החיפוש, סביב מילת המפתח המרכזית וסביבתה. באמצעות קידום אורגני של המותג נוכל לייצר תנועה ולקוחות חדשים מידי חודש ללא השקעה בפרסום כלל. הגעה למיקומים אלו דורשת סבלות, מקצוענות לעיתים תקציבים לא מבוטלים. שאל את אחד מסוכני לינקשייק על עלויות ושיטות העבודה שלנו, המותאמות בדיוק עבורך.

ניהול חיי המותג ברשתות החברתיות

היום זה כבר חלק בלתי נפרד מפעילות השיווק והתחזוקה של עסק בישראל ובעולם בכלל.

הפייסבוק מאפשר לך ליצור קשר בלתי אמצעי(פרט לפייסבוק כמובן :-) עם לקוחות פוטנציאלים וקליינטורה קבועה. פעילות בקצב הנכון, עם התוכן הנכון והטאץ' המיוחד מקנה לנו מיתוג איכותי, מקרב את הלקוחות אלינו, ומביא קהלים חדשים לחשיפה אלינו. הפעילות של המותג בפייסבוק בעצם פועלת כמעין "מגזין" פרטי עם מנויים "פרטיים" בו אנחנו יכולים לפעול בכל דרך שנבחר. לעיתים קרובות אנחנו ממליצים לייצר פעילות הארד סייל שפועלת מצויין בתחומים מסויימים.

שאל אותנו על זה..

marketing

analyse

להקשיב לרחש הציבור – ניטור 

כלי הניטור וההקשבה לרשת מקנה לך, כבעל העסק או כמנהל השיווק כלי עוצמתי בעל יתרונות רבים. היכולת לדעת מה מדברים עלינו ברשת, לזהות משברים, להקשיב לפעילות המתחרים וללמוד על צרכי השוק ומגמות חדשות. מביאים אלינו מידע ונתונים אשר יסייעו לנו לקבל החלטות ולבצע מהלכים מתאימים שיעזרו לנו בשורה התחתונה, לגדול!

לידים – פשוט לדאוג למכירות

לידים – פניות.

אין מה להסביר יותר מידי. לעסקים מהסוג שלך זה מדוייק.

אתה לא לוקח סיכונים, לא בונה על תכניוחת עבודה וחלומות, אתה פשוט משלם רק על לידים (פניות) שהתקבלו בפועל!

שאל את הנציגים שלנו על זה.

icons4

face

ניהול מוניטין – ORM

לקוח מאוכזב החליט לעשות לכם "פיגוע" באינטרנט? ומפרסם בכל מקום תגובות שלישליות עליכם, אנחנו יודעים איך לטלפ בזה. נושא שם המותג בימי האינטרנט הינו בעל משמעות עצומה. כולנו יודעים לחפש אחר החברה איתה אנחנו עומדים לבצע עסקה ולראות מה אומרים עליה ברשת. אם עמוד החיפוש לנו מלא בתוצאות שליליות או תוצאות של פסקי דין, עלינו לחשוב היטב על פעילות אגרסיבית להסיר או לדחוק תוצאות שליליות מעמודי החיפוש בכדי לא לאבד מכירות.

שאל את נציגנו על השירות הזה.

action
שלח אלינו פניה מהירה

אין נציג זמין כרגע. אתה מוזמן להשאיר הודעה וניצור עמך קשר. תודה וסליחה :-)

הי, אשמח לעזור לך. אתה מתעניין בשירות ספציפי?

לחץ ENTER לשיחה