לינקשייק – מספיק גדולים כדי לשרת אותך, מספיק קטנים כדי לדאוג לך.

על החברה

עשר שנות ניסיון. מאות אתרים שבנינו. מאות לקוחות ששרתנו.
עשרות אלפי קמפיינים שביצענו. צוות ותיק ומקצועי. מחקר ושיפור
מתמיד.

זה אנחנו!

  • לינקשייק היא חברת פרסום דיגיטלי ותיקה, מקצועית, מוכרת ומוסמכת על ידי גוגל כ Google Partner ופועלת מן הסתם גם כסוכנות פרסום מנוסה ואיכותית של Facebook.
  • הניסיון הרב שצברנו בעשור שנות הפעילות שלנו מציב אותנו בשורה הראשונה ברמה המקצועית, בידע, בותק בעובדים שלנו.
  • כל לקוח וכל פרויקט בלינקשייק זוכה למלא תשומת הלב בכל רמה, זמן ותהליך, הן על ידי בעלי החברה, מנכ'ל החברה, מנהל פרויקט ואיש הקשר ללקוח, בעבודת צוות מסונכרנת היטב אל מול משימות, יעדים ותוצאות.
  • לינקשייק מודדת את פעילותה בתוצאות והמרות. חשוב לנו לראות שפעילות באינטרנט מייצרת לידים ומכירות ולכן שפת העבודה שלנו היא "תנועה" ו"המרות".
  • אנחנו מעידים על עצמינו שאנחנו חברת בוטיק, מאוד איכותית ומקצועית שמבינה לעומק את הצד הטכני, תהליכי וצמוד לנתונים, של השגת תוצאות מפעילות באינטרנט.

אודות

  • לינקשייק הינה מהחברות הוותיקות (פועלת כעשר שנים) והמקצועיות בענף הדיגיטל בישראל. לינקשייק מספקת את כל קשת השירותים החל מבנית אתרים, קידום אתרים, פרסום ממומן בגוגל, ניהול רשתות חברתיות, פרסום בפייסבוק, אינסטגרם, תוכן שיווקי ועוד. ללינקשייק עשרות לקוחות פעילים במגוון תחומים, תעשיה, קמעונאות, מסחר ושירותים, בישראל ומחוצה לה.
  • בעל החברה, יואב לוי, יליד 1960, שימש בעברו במגוון תפקידי מפתח בכירים בעולמות השיווק, פרסום ומכירות. סמנכ'ל וממקימי AIG בישראל, סמנכ'ל וממיסדי פעילות סיטיבנק בישראל, סמנכ'ל אל על, מנכ'ל אגד תיור ונופש, משנה למנכ'ל טמבור ותפקידים נוספים בעולמות המכירות והפרסום.
  • מנכ"ל לינקשייק. עידן לוי, נשוי + 1. מאנשי המקצוע המנוסים והותיקים בתחום הדיגיטל בישראל. עידן בעל נסיון עשיר בפעילות קידום אתרים ופרסום עם מאות לקוחות ואתרים, כולל משרדים ממשלתיים, חברות בינלאומיות, חברות ישראליות הפועלות בחו״ל, חברות מסחריות, קמעונות, סיטונאות, שרותים, יצור ופיננסים.
    עידן משמש גם כמרצה בבתי ספר ללימודי מקצועות הדיגיטל.

כשבוחרים חברת פרסום וקידום דיגיטלית, צריך לקחת בחשבון שזירת האינטרנט צפופה ומורכבת, אין מקום לחובבים. הידע, הניסיון והמתודולוגיה – היא הגורם המכריע. לינקשייק עובדת עם מספר רב של כלים כדי להביא את המוצר שלך לחשיפה מקסימאלית, בזמן הקצר ביותר ובתקציב הכלכלי ביותר.

לינקשייק היא אחת החברות הותיקות בשוק הישראלי. הותק והניסיון בעבודה של שנים רבות וניהול עשרות אלפי מהלכי פרסום ומאות אתרים, הוא גורם מכריע בהצלחה שלך.

האינטרנט כיום עמוס במיליוני מסרים שיווקיים שקופצים מכל עבר. אנחנו בלינקשייק יודעים איך להבליט את האתר או המוצר שלך לקהל שלך. את זה בדיוק אנחנו יודעים לעשות. השיטה היא עבודה קפדנית, מתודולוגית, מבוססת מחקר ואנליזות, וביצוע מדוייק וחסר פשרות

הפרסום באינטרנט הוא קודם כל עבודה מקצועית, מסודרת, מדוייקת של עיבוד נתונים ואיתור קהלים. מידי חודש נכנסים עוד ועוד מפרסמים לאינטרנט.

עוד פלטפומות פרסום נוצרות.עוד כלים משוכללים למדידה וקבלת החלטות עולים לאויר.

זירת הפרסום באינטרנט הופכת צפופה מיום ליום, על מנת ליצור יתרון יש צורך בכלים משוכללים, הרבה ניסיון ומקצועיות.

לקוחות

בעשר שנות פעילות לינקשייק שירתה מאות לקוחות, בנתה מאות אתרים, פרסמה עשרות אלפי קמפיינים.

בין לקוחותינו, משרדי ממשלה, חברות ציבוריות, חברות בינלאומיות הפועלות בישראל, חברות ישראליות הפועלות בעולם, חברות מסחר, חברות שירותים, חברות יצור, רופאים, מהנדסים, מעצבים, יועצים, יבואני בגדים, הנעלה, מוצרים לילדים, משחקים, תוכנות, חומרים לימוד, חברות רכב, חברות ביטוח, חברות תיירות, חברות בניה, מתווכים, עורכי דין, מפתחי אפליקציות, ריהוט, ועוד ועוד חברות בסדרי גודל, אופן פעילות, שווקים וסוגים שונים. חברות ענק בינלאומיות ועד לקוחות פרטיים עם עסק של אדם אחר.

לינקשייק חברה של אנשים.

בכל חברה וכל לקוח שלנו אנו רואים את האדם.
העבודה שלנו היא מהלב ועם הלב, וכמובן הרבה ניסיון וכלים מקצועיים.

__empty__